fbpx


Влітку під впливом сонячних променів часто проявляються недоліки шкіри. Сонце активізує роботу сальних залоз, стимулює появу пігментації, запускає процеси передчасного старіння. Тому бажання зробити пілінг влітку цілком зрозуміло. Головне вибрати його правильно.

То який пілінг робити влітку, без проблем та побічних ефектів?
однозначно ЕНЗИМНИЙ (Ферментний). Це поверхневий пілінг, після якого значно покращується стан шкіри та нівелюються дрібні дефекти: розширені пори, чорні крапки, зморшки, пігментні плями та постакне.

Що таке ферменти?
Ферменти, чи ензими – речовини білкової структури, які грають роль каталізаторів у живих системах. Тобто їхнє основне завдання – прискорювати хімічні реакції в організмі.

Як працює ензимна (ферментна) ексфоліація?
Ферменти пілінгу руйнують структурні хімічні зв'язки. Як результат, вони послаблюють зчеплення між лусочками рогового шару і ефективно відлущують ороговілі клітини епідермісу. Новий шар шкіри, що залишається після процедури, вже не має недоліків, які були раніше.

Ензимний пілінг впливає дуже м'яко на роговий шар епідермісу, тому що ензими мають великий розмір і не здатні глибоко проникати.

Ензимний (ферментний) пілінг має низку переваг перед препаратами, що містять у своєму складі кислоти або інші агресивні речовини.


ПЕРЕВАГИ:

  1. М'яка дія на шкіру – поверхневий пілінг.
  2. Підходить для використання у різну пору року. (Всесезонний)
  3. Може бути застосований навіть володарками тонкої, сухої та чутливої ​​шкіри.
  4. Склад препарату ґрунтується на натуральних компонентах.
  5. Результат можна спостерігати відразу після першої процедури, а кожне наступне виконання має накопичувальний ефект.
  6. Рекомендується до проведення як самостійна процедура та/або перед професійними процедурами для підготовки шкіри та забезпечення кращого ефекту від відвідування косметолога.

ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ:

  • Підвищене зроговіння;
  • Зморшки;
  • Знижений тургор шкіри;
  • пігментація;
  • Сліди акне (постакне);
  • Жирний тип та закупорка сальних залоз;
  • Виснаження та загальна втома шкіри;
  • Чутлива шкіра, купероз

РЕЗУЛЬТАТ:

  • Очищена, освітлена шкіра, пігментація менш виражена
  • Сяюча, свіжа шкіра з однорідним кольором.
  • Шкіра гладка, ніжна з рівним рельєфом
  • Менш виражені глибокі зморшки, згладжені дрібні
  • Пори очищені, підтягнуті та менш помітні
  • Ознаки постакне менш виражені

РЕЗУЛЬТАТ НАКОПИЧУВАЛЬНИЙ.
Видимий ефект помітний одразу після першої процедури.


Для проведення професійних процедур Ензимного Пілінгу ROSA GRAF пропонує:

  1. Ензимний пілінг (187С) - готовий склад.
  2. Ферментативний концентрат (бустер) (2711С)- призначений для приготування Ферментативної (ензимної) маски, концентрація якої залежить від потреб шкіри клієнта та підбирається косметологом індивідуально. Ферментативна (ензимна) маска готується косметологом перед проведенням процедури.

ЕНЗИМНИЙ ПІЛІНГ (187С), до складу якого входить 30%-ий комплекс фруктових ензимів папайї, лимона та ананаса, ідеально підходить для чутливої, сухої, зневодненої, схильної до куперозу шкіри.

Така концентрація пілінгу не дає неприємних відчуттів, пацієнт легко переносить речовину на шкірі, не відчуває пощипування чи болю.

Основні складові формули:

папаин (Papain) - протеолітичний рослинний фермент, що міститься в соку плодів динного дерева (папайї), який каталізує гідроліз білків до амінокислот, виявляє протимікробну дію і видаляє відмерлі клітини з поверхневого шару шкіри.

Сорбаїн (Sorbain) – це об'єднані ферменти лимона та папайї, видаляють мертві клітини рогового шару і тим самим стимулюють оновлення клітин.

Бромелайн (Bromelain) - рослинний протеолітичний фермент, що міститься в плодах ананаса, руйнує пептидні зв'язки між амінокислотами всередині білка. Видаляє омертвілі клітини з поверхні шкіри, а також має потужний імуномодулюючий, протизапальний, протинабряковий, загоювальний і ліполітичний ефект.

показання:

При сухій та зрілій шкірі в результаті ензимного пілінгу видаляються відмерлі клітини, покращується структура шкіри: вона пом'якшується, розгладжуються дрібні зморшки, світлішають пігментні плями. Крім того, очищаються закупорені пори, тим самим попереджається утворення комедонів, прискорюється відновлення клітин

Протокол застосування

  1. Демакіяж і тонізація (засоби для чищення та лосьйони за типами шкіри).
  2. Розігрів шкіри (Термоактивна маска)
  3. Ензимний пілінг
  • Перший варіант: для експрес-очищення. Завдати засіб на чисту шкіру, виконати масаж обличчя 10-15 хв, потім змити препарат.
  • Другий варіант (для глибокого очищення). Нанести засіб на суху та очищену шкіру обличчя, після чого накрити поліетиленовою плівкою та теплим рушником на 10 хвилин. Після цього періоду часу необхідно змити засіб теплою водою.
  1. нейтралізація. Після закінчення експозиції пілінговий склад змивається теплою водою. Потім шкіра тонізується. Після ензимного пілінгу слід нанести активні сироватки (бустери) та маску з проблеми шкіри.
  2. Крем за типом шкіри та захист від УФ-променів.

ФЕРМЕНТАТИВНИЙ ПІЛІНГ КОНЦЕНТРАТ (Бустер) 2711С використовується в поєднанні з Мінеральною маскою 183С для приготування ФЕРМЕНТАТИВНОЇ (ензимної) МАСКИ.

Косметолог готує Ферментативну (ензимну) маску з огляду на індивідуальні особливості шкіри клієнта. Ферментативна (ензимна) маска забезпечує м'яку ферментативну ексфоліацію при жирній та комбінованій шкірі, схильні до утворення комедонів, а також при шкірі з явищами гіперкератозу. Морський мул і каолін у складі маски нормалізує роботу сальних залоз та покращує колір обличчя. Видимий ефект помітний одразу після першої процедури.

показання:

Жирна забруднена шкіра, гіперкератоз.

Панкреатин у складі Ферментативного бустера виступає гарним кератолітиком та сприяє звільненню шкіри від токсинів. Також він має протизапальні властивості та стимулює захисні властивості епідермальних клітин.

Панкреатин містять панкреатичні ферменти: протеолітичний фермент протеазу, що впливає на білки та кератин, та ліполітичний фермент – ліпазу, яка діє на ліпіди, що знаходяться у фолікулярних пробках комедонів та жирових клітинах. Ліпаза гідролізує ліпідне ядро ​​комедону, а протеаза діє на внутрішню поверхню його гирла і гідролізує виступаючі клітини. (Полегшує екстракцію - Комедон легко видаляється при незначному натисканні). При цьому поверхня шкіри стає більш чистою, гладкою та матовою.

ПРОТОКОЛ застосування ФЕРМЕНТАТИВНОЇ (ЕНЗИМНОЇ) МАСКИ

  1. Демакіяж і тонізація (засоби для чищення та лосьйони за типами шкіри).
  2. Розігрів шкіри (Термоактивна маска на 30-120 сек)
  3. Ферментна (Ензимна) маска готується безпосередньо перед застосуванням, концентрація підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри клієнта Ферментний бустер 1-3 мл змішується з Мінеральною маскою.

На шкіру наноситься Ензимна Маска в такій послідовності: лоб, щоки, підборіддя, вилиці, ніс, шия та область декольте. При нанесенні складу слід уникати області очей та губ.

Час експозиції складу визначає інтенсивність ексфоліації та становить

  • 10 хвилин у разі чутливої ​​шкіри
  • 20-25 хвилин при жирній забрудненій шкірі. Ферменти люблять тепло та вологу, і тому для їх активації обличчя накривають вологим теплим рушником (компрес)
  1. нейтралізація. Після закінчення експозиції ферментна (ензимна) маска змивається теплою водою і спонжами або теплим вологим рушником. Потім шкіра тонізується.
  2.  Після Ферментної (ензимної) маски слід нанести активні концентрати (бустери) та маску з проблеми шкіри.
  3. Крем за типом шкіри та захист від УФ-променів.

Слід використовувати сонцезахисні засоби з SPF не менше 15 протягом всього курсу та зволожуючі креми.

Як часто можна робити ензимний пілінг?

При сухій шкірі рекомендується виконувати ензимний пілінг один раз на тиждень. При дуже жирній, забрудненій комбінованій шкірі обличчя ензимний пілінг можна виконувати  2 рази на тиждень.

Плюси від проведення ЕНЗИМНОГО ПІЛІНГУ та ФЕРМЕНТНОЇ МАСКИ від ROSA GRAF

  1. Впливає більш обережно, ніж легкі поверхневі пілінги з фруктовими кислотами, а ефект однаковий.
  2. Можна використовувати цілий рік (ВСЕСЕЗОННИЙ).
  3. Підходить для всіх типів шкіри, навіть для схильної до подразнення, з телеангіектазією і судинними зірочками, тому що впливає дуже м'яко і поверхнево, без абразивних частинок.
  4. Всі засоби, нанесені після, краще проникають і активніше діють за рахунок зняття та розпушення рогового шару.
  5. Можна використовувати як експрес-процедуру, оскільки справляє миттєвий ефект.
  6. Не потрібен реабілітаційний період, немає лущення та гіперемії.

Мінуси

— Не можна позбутися серйозних проблем, таких як глибокі зморшки та шрами.

Кошик